Amazon 4 Tam Oyun Sürümü Veriyor

In Oyun

Bir Amazon Prime hesabınız varsa, otomatik olarak Twitch-Prime’in bir üyesisiniz. Böylece sadece en iyi çözünürlükte değil Twitch üzerinden akışların keyfini çıkarabilir, aylık oyunlar bile oynayabilirsiniz. Mart ayının sonunda, Amazon dört ücretsiz oyun paketi hazırladı.

Bir Twitch Prime müşterisi olarak, her ay bir dizi ücretsiz oyun alırsınız – Prime Account’a sahip bir Amazon müşterisi olarak, zaten bir Twitch Prime üyesisiniz. Alışveriş portalı, yayın platformunu yaklaşık dört yıl önce yaklaşık 1 milyar ABD doları karşılığında satın aldığından, bu iki teklifi de bir araya getirmeye çalıştı.

Amazon Oyun

31.03.2019 tarihine kadar bu dört oyun tamamen ücretsiz:

Star Vikings Forever: Star Vikings Forever, Chroma Squad, Dungeonland ve Relic Hunters Zero’dan sorumlu ödüllü stüdyo tarafından geliştirilen iyi bir mizah soluğuna sahip bir bulmaca RPG.

The King’s Bird: Hassas platform ve fizik tabanlı kaymaların birbirine sorunsuz bir şekilde karıştığı sanatsal, hareketli bir oyun.

Snake Pass: Fizik tabanlı yapboz bulmacalar ile eşsiz bir platform. Bağımsız geliştirici Sumo Digital tarafından ödüllü oyun, zorlu pasajlar ve zorlu bulmacalar arasında dolanmak için “bir yılan” olduğunu düşündürüyor.

Amazon Ana Takdirini Sürdürüyor

Amazon’a ücretsiz gönderimi garanti eden Prime aboneliği, aylık faturalandırma için aylık 7,99 €, yıllık faturalandırma on iki ay için 69 € tutarındadır. Son yıllarda, Amazon, özel promosyonlar ve Prime Müzik, Prime Video ve Prime Photos servislerine erişim ile Prime üyeliğin faydalarını önemli ölçüde genişletti.

Şimdiye kadar, Xbox Live ve PlayStation Plus, oyuncular için ilk temas noktasıydı: Aylık ücret karşılığında, Microsoft ve Sony abonelerinin ağları düzenli olarak yeni oyunlarla donatılmıştı. Amazon ve Twitch ile artık PC oyuncuları için özellikle ilginç bir rakip.

You may also read!

KOBİ’ler İçin En Önemli 4 Facebook İpucu

Facebook, yaklaşık 3.7 milyon aktif kullanıcısı olan en büyük sosyal ağdır. KOBİ'ler için potansiyel müşterilere ulaşmanın veya mevcut müşterilerle

Read More...

Paypal Yeni Güvenlik Özelliğini Etkinleştirdi

İki faktörlü kimlik doğrulamasını, oturum açmak için PayPal kullanıcısı olarak kullanan herkes, klasik SMS'i şimdiye kadar kullanmak zorunda kaldı.

Read More...

Yeni Xiaomi Mi Band 4 Hakkında Detaylar

Çinli Xiaomi şirketinin Mi Band 3'ü dünya çapında en başarılı spor izleyicilerinden biri ve hala birçok spor tutkunu listesinde

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu