Başarılı Facebook Reklamları İçin Birkaç İpucu

In İnternet

Facebook reklamcılığına geçmeye yeni mi başlıyorsunuz? Facebook reklamlarınızı başarılı bir hale getirmek için birkaç yeni ipucu.

Editörü Ve Reklam Yöneticisi

Facebook reklamlarında başarılı olmak için önce doğru reklam aracını seçmelisiniz. Facebook’ta, Power Editor ile Reklam Yöneticisi arasında seçim yapabilirsiniz. Mevcut gönderileri teşvik etmenin bir başka yolu, Boost Düğmesidir. Facebook kozmosunun dışında reklam oluşturmayı tercih edenler bunu AdEspresso gibi araçlar kullanarak yapabilirler.

Facebook Reklamları

Kampanyaların, Reklam Gruplarının Ve Reklamların Tek Tip Adı

Reklamları gösteren tek kişi siz misiniz? Reklam kampanyanızın hedefini bir bakışta derhal anlatabilir misiniz? Bir ya da iki yıldaki terimi hala anlıyor musunuz? Bu soruların herhangi birine zaten “hayır” cevabını verirseniz, reklam öğelerini, yani kampanyaları, reklam gruplarını ve reklamları düzgün bir şekilde etiketlemek iyi bir fikirdir. Bu, şirkete ve reklamlarla takip ettiğiniz hedeflere bağlıdır. Sonunda tutarlı bir isimlendirmeye karar verdiğinizde, kaydetmeniz ve ona uymanız önemlidir.

Hangi Kampanya Pazarlama Hedefime Uyuyor?

Her bir reklamın başında, reklamla hangi hedefi izleyeceğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Power Editor’da veya Reklam Yöneticisi’nde reklam oluşturma sırasında kampanya hedefinde daha sonra değişiklik yapmak mümkün değildir. Hedefin gerisinde tam olarak ne olduğunu, fareyi “?” – sembolünün üzerine getirerek öğrenebilirsiniz. Tecrübelerimize göre, Tanıma kategorisindeki hedefler en başarılı olanlar çünkü farkındalığı arttırıyorlar, dönüşümler üretiyorlar ve insanları her marka hakkında bilgi edinmeye teşvik ediyorlar.

You may also read!

KOBİ’ler İçin En Önemli 4 Facebook İpucu

Facebook, yaklaşık 3.7 milyon aktif kullanıcısı olan en büyük sosyal ağdır. KOBİ'ler için potansiyel müşterilere ulaşmanın veya mevcut müşterilerle

Read More...

Paypal Yeni Güvenlik Özelliğini Etkinleştirdi

İki faktörlü kimlik doğrulamasını, oturum açmak için PayPal kullanıcısı olarak kullanan herkes, klasik SMS'i şimdiye kadar kullanmak zorunda kaldı.

Read More...

Yeni Xiaomi Mi Band 4 Hakkında Detaylar

Çinli Xiaomi şirketinin Mi Band 3'ü dünya çapında en başarılı spor izleyicilerinden biri ve hala birçok spor tutkunu listesinde

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu