Çocuklar İçin En İyi Telefon Uygulamaları

In Oyun

Birçok çocuk ebeveynlerinin akıllı telefonlarında dijital dünya ile erken iletişim kuruyor. İlk deneyimlerinin olumlu olması ve ebeveynlerin çocuklarını endişelendirmeden akıllı telefonu bırakabilmeleri için mevcut akıllı telefonların çoğu çocuklar için özel bir moddadır. Ayrıca, özellikle çocuklar için geliştirilen uygulamalar pazarı, öğrenme uygulamalarından renkli oyunlara veya bulmacalara kadar, daha da genişledi. Aşağıda çocuk uygulamaları seçimimizi tanıtıyoruz.

Çocukların İndirmesi İçin En İyi Uygulamalar

Youtube Kids: YouTube’un ücretsiz Çocuk sürümü aynı zamanda çocukların videolarını izlemek için de idealdir. Özellikle çocuklar için geliştirilen versiyon, çocuğunuzu zararlı içerikten korur, basitleştirilmiş işlem ve çocuk programları, çocuk şarkıları ve eğitim videoları gibi yaşa uygun içerik sunar.

Cut the Rope 2: Cut the Rope 2 renkli bir bulmaca oyunudur. Cut the Rope kurulum sırasında ücretsizdir, ancak oyunda genellikle reklamlar gösterilir ve uygulama içi satın alımlar sunulur. Bu nedenle, çocuğunuz zaten biraz daha büyük olmalı ve akıllı telefonlar konusunda biraz deneyime sahip olmalıdır. Veya çocuğunuzla birlikte oynuyorsunuz, yetişkinler için bile Halat Kesmek eğlenceli olabilir.

Çocuk Uygulamaları

Lego Go Build: Lego tuğlaları en popüler çocuk oyuncakları arasındadır. Çocuğunuz için renkli tuğlaları akıllı telefonunuza getirmek için Lego Go Build’ı kullanabilirsiniz. Uygulamayı yeniden oluşturmak için hayvanlar, binalar ve nesneler gibi çeşitli şablonlar sunuyor. Bununla birlikte, siz ve yavrularınız katı şablona bağlı kalmak zorunda değilsiniz, hayal gücünüzün uygulamada bir sınırı yok.

You may also read!

KOBİ’ler İçin En Önemli 4 Facebook İpucu

Facebook, yaklaşık 3.7 milyon aktif kullanıcısı olan en büyük sosyal ağdır. KOBİ'ler için potansiyel müşterilere ulaşmanın veya mevcut müşterilerle

Read More...

Paypal Yeni Güvenlik Özelliğini Etkinleştirdi

İki faktörlü kimlik doğrulamasını, oturum açmak için PayPal kullanıcısı olarak kullanan herkes, klasik SMS'i şimdiye kadar kullanmak zorunda kaldı.

Read More...

Google, Harika Bir Duvar Kağıdı Uygulaması Veriyor

Google Play Store şu anda Android kullanıcılarına 1,99 $ değerinde ücretsiz bir Duvar Kağıdı uygulaması veriyor. Mobil canlı duvar

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu