DayZ, Xbox One ve PS4’e Geliyor

In Oyun
dayz

PC’ye tam sürümünün sunulmamasından dolayı şikayet ettiğimiz ve en sonunda tam sürümüne kavuştuğumuz DayZ, Xbox One ve PS4’e geliyor.


DayZ’in geliştiricisi Bohemia Interactive; geliştirilmiş envanter optimizasyonu, yeni gamepad şeması, daha iyi nişan alma ve oyunun kontrollerine dair genel bir iyileştirme geleceğini ve oyunculara tam optimizasyonlu bir performans sunulacağını duyurdu.

DayZ için geçtiğimiz Ağustos ayında Xbox da Oyun Önizlemesi programında görülmüştü. Dolayısı ile Bohemia Interactive, Steam’de izlediği yoldan farklı bir yol izleyerek oyunu konsollar için daha hızlı bir biçimde piyasaya sürmek istiyor.

PS4 sürümünün Xbox One sürümü ile birlikte aynı anda çıkacağını söylenmişti. Oyunun PS4 için bu yılın sonlarında geleceği dışında maalesef henüz net bir tarih yok.

Oyunun Xbox One fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bulunduğumuz ayın 27’sinde Xbox One; ilerleyen tarihlerde ise PS4’e gelecek olan oyunun Xbox One için fiyatı  49,99 dolar olacak.

You may also read!

KOBİ’ler İçin En Önemli 4 Facebook İpucu

Facebook, yaklaşık 3.7 milyon aktif kullanıcısı olan en büyük sosyal ağdır. KOBİ'ler için potansiyel müşterilere ulaşmanın veya mevcut müşterilerle

Read More...

Paypal Yeni Güvenlik Özelliğini Etkinleştirdi

İki faktörlü kimlik doğrulamasını, oturum açmak için PayPal kullanıcısı olarak kullanan herkes, klasik SMS'i şimdiye kadar kullanmak zorunda kaldı.

Read More...

Yeni Xiaomi Mi Band 4 Hakkında Detaylar

Çinli Xiaomi şirketinin Mi Band 3'ü dünya çapında en başarılı spor izleyicilerinden biri ve hala birçok spor tutkunu listesinde

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu