Google, Harika Bir Duvar Kağıdı Uygulaması Veriyor

In Mobil (Akıllı Telefonlar)

Google Play Store şu anda Android kullanıcılarına 1,99 $ değerinde ücretsiz bir Duvar Kağıdı uygulaması veriyor. Mobil canlı duvar kağıtları, akıllı telefonunuzun ana ekranında harika 3D efektler sunar. Tam sürümünü ücretsiz olarak indirmenize izin veriyor.

Google Play Store’da bazen ücretli uygulamalar kısa bir süre için ücretsiz verilir. Şu anda ücretsiz bir uygulama 3D Paralaks Wallpaper var. Önceden oluşturulmuş canlı duvar kağıdına ek olarak, kendi resimlerinize akıllı telefonunuzun ana ekranı için dinamik bir arka plan olarak kullanmak üzere bir 3D efekti verebileceksiniz.

3D Paralaks Wallpaper

Android Akıllı Telefonunuz İçin Canlı Duvar Kağıtları

3D Paralaks Duvar Kağıdını ücretsiz olarak güven altına almak için, telefonunuzun uygulama indirme aplikasyonuna girerek indirebilirsiniz. Uygulamayı indirip yükledikten hemen sonra başlayabilirsiniz.

Süper kahramanlar, hayvanlar, arabalar, fantezi ya da doğa olsun: Uygulama, çeşitli konularda ekran arka planları içermektedir. Doğru temayı seçtikten sonra, efektin stilini ve gücünü ayarlayın; canlı duvar kağıdını ana ekranınız için dinamik bir arka plan olarak kullanabilirsiniz.

Daha bireysel bir ana ekranı tercih ederseniz, uygulama ile kendi resimlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Entegre araçla istediğiniz fotoğrafı seçip 3D efekti belirleyebilirsiniz. Tek dezavantajı ise arka plan, görüntünün merkezi ve ön plan için farklı görüntüler seçmek testimizde işe yaramadı. Ancak aynı resmi üç adımda da seçerseniz, en azından güzel bir 3D efekti elde edeceksiniz.

You may also read!

KOBİ’ler İçin En Önemli 4 Facebook İpucu

Facebook, yaklaşık 3.7 milyon aktif kullanıcısı olan en büyük sosyal ağdır. KOBİ'ler için potansiyel müşterilere ulaşmanın veya mevcut müşterilerle

Read More...

Paypal Yeni Güvenlik Özelliğini Etkinleştirdi

İki faktörlü kimlik doğrulamasını, oturum açmak için PayPal kullanıcısı olarak kullanan herkes, klasik SMS'i şimdiye kadar kullanmak zorunda kaldı.

Read More...

Yeni Xiaomi Mi Band 4 Hakkında Detaylar

Çinli Xiaomi şirketinin Mi Band 3'ü dünya çapında en başarılı spor izleyicilerinden biri ve hala birçok spor tutkunu listesinde

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu