Huawei Katlanabilir Cep Telefonu Gösteriyor: Mate X

In Oyun

Huawei ilk katlanabilir akıllı telefonunu Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttı: Huawei Mate X. Ayrıca 5G de katlanır telefonu destekleyecektir.

Samsung’un Galaxy Fold’unu katladıktan sonra Huawei katlanabilir Huawei Mate X’i takip ediyor. Katlama telefonu Çinli üretici tarafından Barselona’daki MWC’de sunuldu. Her iki büyük cep telefonu üreticisi de yıllardır cep telefonu devrimi üzerinde çalışıyor ve pazarlanabilir bir konsept geliştirdi. Huawei’nin sürümü Galaxy Fold’dan bile daha büyük ve daha pahalı.

Huawei Mate X: 8 İnç Tam Görünümlü Ekran

Huawei Mate X, Samsung’un aksine dışa katlanabilir. Katlanmış, çapraz olarak 8 inç ölçer, bu yüzden 7.3 inç’teki Galaxy Katlamadan biraz daha büyüktür. Samsung Galaxy Fold gibi, kullanıcılar aynı anda birden fazla uygulamayı kullanabilir. Şimdiye kadar çoklu uygulama işlevini yalnızca iki uygulamayla gördük ve birden fazla ile mümkün olup olmayacağı hala görülüyor.

Mate X Fiyat

İlk bakışta, cep telefonunun akıllı telefon kenarları olağandışı 8: 7.1 formatta dardı. OLED ekranı 2.480 x 2.200 piksel gösterir. Katlandığında öndeki 6,6 inç’i ölçer ve 19.5: 9 formatına küçülür. Çözünürlük 2.480 x 1.148 piksel, kalınlığı 11 mm ye kadar büyüyor. Bu arada, arka ekran sadece çapraz olarak 6.38 inç ölçer, burada Huawei kameraları ve diğer donanımları barındıran bir köprü kurar. Huawei’ye göre, açılmamış akıllı telefonun, özellikle tek elle kullanımda, tutuşunu kolaylaştırması gerekiyor.

You may also read!

KOBİ’ler İçin En Önemli 4 Facebook İpucu

Facebook, yaklaşık 3.7 milyon aktif kullanıcısı olan en büyük sosyal ağdır. KOBİ'ler için potansiyel müşterilere ulaşmanın veya mevcut müşterilerle

Read More...

Paypal Yeni Güvenlik Özelliğini Etkinleştirdi

İki faktörlü kimlik doğrulamasını, oturum açmak için PayPal kullanıcısı olarak kullanan herkes, klasik SMS'i şimdiye kadar kullanmak zorunda kaldı.

Read More...

Yeni Xiaomi Mi Band 4 Hakkında Detaylar

Çinli Xiaomi şirketinin Mi Band 3'ü dünya çapında en başarılı spor izleyicilerinden biri ve hala birçok spor tutkunu listesinde

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu