İsim Benzerliğinden Dolayı Oyunun Satışları Uçtu!

In Oyun

Oyun konusunda kendini ön plana çıkaran Apex: Legends, bilmediği bir yapıma istemeden yardımda bulunmuş oldu ve isim benzerliğinden dolayı oyuna kazandırmış oldu.

Apex Legends’ın battle royale türünden yaptığı bir yenilik olmayabilir ancak 2. Haftasında 30 milyon oyuncuyu aşarak sağlam bir işe imza attığı görülmüş oldu. Apex: Legends kendisiyle alakası olmayan bir oyunun popüler olmasına sebep oldu.

Apex Legends
Apex Legends

Steam’de yerini alan ve aynı zamanda sanal gerçeklik için tasarlanan Apex Construct’ın satışları benzerliğinden dolayı patlama yaşadı. 2 hafta içerisinde toplamda %4000 oranında artış oldu. Oyunun tasarımcısı olan Fast Travel Games, genel olarak isim benzerliği ile alakalı olarak satışların arttığını ve yanlışlıkla alınan oyun için bazı oyunculara iade verildiğini de söyledi. Bu yanlışlıkta oyun sahiplerine fazlasıyla kazanç getirdiğini de itiraf etti.

Çıkış tarihi Apex Legends’tan 15 gün öncesine denk geldi ve aynı zamanda 50 TL değerinde de fiyatı vardır. Durum bu şekilde olunca da oyunun isim benzerliğinden dolayı kalitesinin önüne geçti. Eğer siz de 50 TL fiyatı olan Apex Construct’u incelemek isterseniz buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

You may also read!

KOBİ’ler İçin En Önemli 4 Facebook İpucu

Facebook, yaklaşık 3.7 milyon aktif kullanıcısı olan en büyük sosyal ağdır. KOBİ'ler için potansiyel müşterilere ulaşmanın veya mevcut müşterilerle

Read More...

Paypal Yeni Güvenlik Özelliğini Etkinleştirdi

İki faktörlü kimlik doğrulamasını, oturum açmak için PayPal kullanıcısı olarak kullanan herkes, klasik SMS'i şimdiye kadar kullanmak zorunda kaldı.

Read More...

Yeni Xiaomi Mi Band 4 Hakkında Detaylar

Çinli Xiaomi şirketinin Mi Band 3'ü dünya çapında en başarılı spor izleyicilerinden biri ve hala birçok spor tutkunu listesinde

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu