Kahin Baba Vanga’nın 2019 İçin 4 Kehaneti

In Yaşam

Adı Vangelia Pandeva Dimitrova olup 1996 da yaşama gözlerini yuman dünyaca ünlü Bulgar kahin, Baba Vanga’nın, gelecek hakkında ki kehanetleri biliniyor. Baba Vanga’nın 2019 yılı için bulunduğu kehanetleri hatırlayalım.


Bulgar araştırmacıların kehanetlerini kaleme aldığı Baba Vanga’nın,  yakın tarihte gerçekleşen 11 Eylül saldırılarını, Brexit’i ve DEAŞ yapılanmasını hayatını kaybettiği 1996 yılından önce tahmin etmişti. Baba Vanga’nın kehanetleri, 5079 yılında dünyadaki yaşamın sona ermesiyle son buluyor.

Vanga’nın 2019 yılı hakkındaki kehanetleri ise oldukça sarsıcı. İşte Baba Vanga’nın 2019 yılı için yaptığı o tahminler.

1. “2019 yılı, Avrupa’nın ekonomik çöküşüne sahne olacak”


Avrupalı devletlerin yanlış hamleleri ve anlaşmazlıklardan dolayı ekonomik çöküntü yaşanacağını söyleyen Vanga, Avrupa ekonomisinin çökeceği kehanetinde bulunmuştu.

2. “Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e suikast düzenlenecek”


Vanga’nın Rus lider için bulunduğu kehanete göre Rusya Devlet Başkanı’nın kendi güvenlik ekibinden biri, başkana suikast düzenleyecek. Ancak bu olayın Putin için gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ise bilinmiyor.

3. “Asya kıtasında dev bir tsunami yaşanacak”


Rusya’ya düşen bir göktaşı nedeni ile Asya kıtasında dev bir tsunami yaşanacağı kehanetinde bulunuyor.

4. “ABD Başkanı Donald Trump, çok ciddi bir hastalığa yakalanacak”

Republican presidential candidate Donald Trump waits to speak as he is introduced at the New York Veterans Police Association during a campaign event in the New York City borough of Staten Island, NY, on April 17, 2016. New York State Primaries will held on April 19, 2016. (Photo by Anthony Behar) *** Please Use Credit from Credit Field ***

Liderlerden Putin’e ek olarak ABD Başkanı Donald Trump hakkında da bir kehanette bulunan Baba Vanga, Trump’ın sağır olmasına ve beyin travması geçirmesine sebep olacak ağır bir hastalığa yakalanacağı tahmininde bulunuyor.

Kaynak: Hurriyet

You may also read!

KOBİ’ler İçin En Önemli 4 Facebook İpucu

Facebook, yaklaşık 3.7 milyon aktif kullanıcısı olan en büyük sosyal ağdır. KOBİ'ler için potansiyel müşterilere ulaşmanın veya mevcut müşterilerle

Read More...

Paypal Yeni Güvenlik Özelliğini Etkinleştirdi

İki faktörlü kimlik doğrulamasını, oturum açmak için PayPal kullanıcısı olarak kullanan herkes, klasik SMS'i şimdiye kadar kullanmak zorunda kaldı.

Read More...

Yeni Xiaomi Mi Band 4 Hakkında Detaylar

Çinli Xiaomi şirketinin Mi Band 3'ü dünya çapında en başarılı spor izleyicilerinden biri ve hala birçok spor tutkunu listesinde

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu