KOBİ’ler İçin En Önemli 4 Facebook İpucu

In İnternet

Facebook, yaklaşık 3.7 milyon aktif kullanıcısı olan en büyük sosyal ağdır. KOBİ’ler için potansiyel müşterilere ulaşmanın veya mevcut müşterilerle iletişim halinde olmanın çeşitli yolları vardır. Facebook’u işletmeniz için en iyi şekilde nasıl kullanabileceğiniz konusunda dört ipucu.

  1. Kapasiteleri planlayın

Facebook sayfasını korumak, çok fazla çaba ile ilişkilendirilir. Kaynaklar, pazarlama stratejisinin bir parçası olarak planlanmalı, böylece sosyal medya yalnızca arada sırada ve tesadüfen yapılmayacak. Bir editör planı düzenli olarak sunulması yararlı olabilir. Bu, gönderilerin hangi günlerde çevrimiçi olduğu ve ne zamana kadar içerik oluşturmanız gerektiğini önceden belirleyecektir.

  1. İçerik Stratejisi

Güncel içeriğe sahip bir Facebook sayfası hala hayatta kalır. Resimler, blog gönderileri, referans projeleri veya sektörel haberler gönderiler için iyi bir seçenektir. Bir şirketin günlük işlerinin perde arkasına bakmak da heyecan vericidir, özellikle çalışanlar ve ekiplerle ilgili katkılardan hoşlanırsınız. Çoğu Facebook kullanıcısı, ağı özel iletişim için ve fotoğraf ve videoları arkadaşlarınızla paylaşmak için kullanır.

  1. Resimler Altın Değerindedir

Facebook her zaman bir sayfanın tüm takipçilerine yayınlanan mesajları göstermez. Algoritma, mesajların kullanıcıların haber bülteninde görünüp görünmeyeceğine karar verir. Dış sitelere verilen bağlantılar Facebook tarafından oldukça kötü değerlendirilir, fotoğraflar, videolar ve infografik genellikle daha yüksek bir menzile ulaşır.

  1. Reklam veren kullanıcılara ulaşın

Facebook zaten çok düşük bütçeyle reklam yapma imkanı sunuyor. Hedef kitle, ikamet yerine, yaşa veya ilgiye göre diğer şeylerin yanı sıra belirlenebilir. Farklı reklam türleri, büyük israf olmadan hedeflenmiş reklamlar için uygundur. Reklam Yöneticisi, 10’dan fazla promosyon kampanyası hedefi seçebilir. Bu sayede hızlı bir şekilde yeni ürünler üretilebiliyor veya bilinen ürünler tanıtılıyor ya da insanları kendi web sitelerine yönlendiriliyor.

You may also read!

Yeni Xiaomi Mi Band 4 Hakkında Detaylar

Çinli Xiaomi şirketinin Mi Band 3'ü dünya çapında en başarılı spor izleyicilerinden biri ve hala birçok spor tutkunu listesinde

Read More...

Çocuklar İçin En İyi Telefon Uygulamaları

Birçok çocuk ebeveynlerinin akıllı telefonlarında dijital dünya ile erken iletişim kuruyor. İlk deneyimlerinin olumlu olması ve ebeveynlerin çocuklarını endişelendirmeden

Read More...

Skype İçin Daha İyi Bağlantı İpuçları

Skype muhtemelen en iyi bilinen VoIP yazılımıdır. Sesli veya görüntülü sohbet bağlantınızı nasıl geliştireceğinizi öğrenin. Skype İle En Yaygın Bağlantı

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu