Opera Yeni Tarayıcıyı “Reborn 3” Tanıtıyor

In Yazılım

Mac, Windows ve Linux için en yeni Opera tarayıcısı şimdi bir kripto cüzdanı, bir web 3 gezgini ve ücretsiz VPN sunuyor. Reborn 3, kullanıcılara çevrimiçi verileri üzerinde kontrol sağlamak ve geleceğin İnterneti hakkında bir bakış açısı kazandırmak için inşa edilmiştir.

Opera 60 Yeniden Tasarlandı

Ortalama olarak, insanlar günde altı saat boyunca çevrimiçi durumdadır. Çevrimiçi olarak ne kadar zaman harcarsak, ağdaki potansiyel tehlikelere o kadar fazla maruz kalıyoruz. Opera 60 ile (Reborn 3 kodlu) Opera, güvenlik seviyesini ve gizliliğini önemli ölçüde geliştirdi ve tasarımı önemli ölçüde yeniden tasarladı.

Opera, entegre Web 3 Explorer ve Kripto Cüzdanı ile ilgili ilk bilgisayar tarayıcısıdır. Bu yeni özellikler, kullanıcıların Blockchain tabanlı ödemeler yapmalarını ve Web 3 olarak da bilinen geleceğin İnternetine göz atmalarını sağlar.

Aynı tarayıcı VPN ile Opera, kullanıcıların güvenli bir şekilde gezinmelerini ve verileri üzerinde her zaman kontrol sahibi olmalarını sağlamak istemektedir.

Opera Başkanı EVP Krystian Kolondra “İnternet hayatımızı değiştirdi. Sürekli ya da daha az çevrimiçi olduğumuzu. Ancak, çevrimiçi olarak daha fazla zaman geçirdiğimizde, özel verilerimizin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için daha fazla araca ihtiyacımız var. “açıklamasında bulundu. Tarayıcı Yöneticisi; “Bu büyük yükseltme ile, Web 3’e doğru ilk adımı atıyoruz. Bu, kullanıcının üstünlüğü olan yeni web sitesidir. Bugünün tarayıcılarının Web 3 etkin olması gerektiğini düşünüyoruz. ” dedi.

You may also read!

KOBİ’ler İçin En Önemli 4 Facebook İpucu

Facebook, yaklaşık 3.7 milyon aktif kullanıcısı olan en büyük sosyal ağdır. KOBİ'ler için potansiyel müşterilere ulaşmanın veya mevcut müşterilerle

Read More...

Paypal Yeni Güvenlik Özelliğini Etkinleştirdi

İki faktörlü kimlik doğrulamasını, oturum açmak için PayPal kullanıcısı olarak kullanan herkes, klasik SMS'i şimdiye kadar kullanmak zorunda kaldı.

Read More...

Yeni Xiaomi Mi Band 4 Hakkında Detaylar

Çinli Xiaomi şirketinin Mi Band 3'ü dünya çapında en başarılı spor izleyicilerinden biri ve hala birçok spor tutkunu listesinde

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu