Samsung Galaxy Fold Mayıs 2019’dan İtibaren Kullanılabilir

In Mobil (Akıllı Telefonlar)

Mayıs ayında, Samsung ve teknoloji hayranları, yeni Samsung Galaxy Fold akıllı telefonun piyasaya sürülmesini dört gözle bekliyor.

Apple yeni yayın servisini yayınladıktan sonra TV + ve Huawei yeni akıllı telefonu P30 Pro’yu sundu, Samsung şimdi dünya prömiyeriyle geliyor.

Yeni Bir Akıllı Telefon Kategorisi

Samsung Galaxy Fold ile Samsung yeni bir akıllı telefon kategorisine başlıyor: Katlanabilir Akıllı Telefonlar. Samsung’a göre, devrim niteliğindeki akıllı telefon “dünyanın ilk katlanabilir 7.3 inç Dinamik AMOLED Infinity Flex ekranına” sahip. Telefon aynı zamanda Samsung akıllı telefon ailesindeki en büyük ekrana sahip  aynı anda üçe kadar uygulama çalıştırılabilir.

Samsung Galaxy Fold

Galaxy Fold bir kitap gibi açılabilir ve ana ekranın yanında hala kapalı bir ortamda kullanılabilecek pratik bir ön ekrana sahiptir. Öndeki uygulamalar ile ana ekran arasında kesintisiz bir geçiş olmalıdır.

Bir Akıllı Telefon, Altı Kamera

Kameralar açısından Samsung, yeni Galaxy Fold cihazına kaydetmedi: Katlanabilir akıllı telefona toplam altı objektif takıldı. Arka tarafta üç, iç tarafta iki ve ön ekranda bir tane var. Samsung’a göre, birçok lens sayesinde, video görüşmesi sırasında başka uygulamaları kullanmak da mümkün.

Mayıs’ta Satışta

Samsung Galaxy Fold, mayıs ayından itibaren satışa sunulacak. Elbette, cihazı Mayıs ayından itibaren Samsung çevrimiçi mağazasında da satın alabilirsiniz.

You may also read!

KOBİ’ler İçin En Önemli 4 Facebook İpucu

Facebook, yaklaşık 3.7 milyon aktif kullanıcısı olan en büyük sosyal ağdır. KOBİ'ler için potansiyel müşterilere ulaşmanın veya mevcut müşterilerle

Read More...

Paypal Yeni Güvenlik Özelliğini Etkinleştirdi

İki faktörlü kimlik doğrulamasını, oturum açmak için PayPal kullanıcısı olarak kullanan herkes, klasik SMS'i şimdiye kadar kullanmak zorunda kaldı.

Read More...

Yeni Xiaomi Mi Band 4 Hakkında Detaylar

Çinli Xiaomi şirketinin Mi Band 3'ü dünya çapında en başarılı spor izleyicilerinden biri ve hala birçok spor tutkunu listesinde

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu