Samsung Galaxy S10 Seramik Kasalı Fiyatı Belli Oldu!

In Mobil (Akıllı Telefonlar)

Samsung Galaxy S10 seramik kasalı model kendini belli etti. Seramik kasa modelin aynı zamanda gelecek olan fiyatı da ortaya çıktı. Fiyatı şu an için net değil ancak yaklaşık fiyatının belli olduğunu belirtelim. Galaxy S10 seramik kasa modeli bu ay tanıtımın hemen ardından satışa sunulacak ve aynı zamanda S10’un siparişine kısa bir süre kaldı.

2019 Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy S10 serisine yeni bir model eklendi. Yeni çıkacak olan Galaxy S1b0 seramik model kullanıcıların dikkatini üzerine toplamak için hazırlanıyor.

Seramik kasaya sahip olacak olan cihazın haberleri daha önceden çıkmıştı. Şimdi ise önemli bir tedarikçinin yaptığı paylaşım sonucu kesinleşti.

Galaxy S10 seramik modeli, 8GB RAM’e sahip Plus modeli ile beraber satışa sunulacak. Ancak Samsung firmasından şimdilik bir açıklama gelmedi. Aynı zamanda Seramik modelde 12 GB RAM ve 1TB olabilir. Son olarak fiyatına gelecek olursak Galaxy S10 seramik fiyatı için Vietnam para birimine göre bakıldığında yaklaşık 1330 dolar olarak satışa çıkarılacağı konuşuluyor. Şu an için edinilen bilgi bu kadar detayları ilerleyen günlerde paylaşacağız.

You may also read!

KOBİ’ler İçin En Önemli 4 Facebook İpucu

Facebook, yaklaşık 3.7 milyon aktif kullanıcısı olan en büyük sosyal ağdır. KOBİ'ler için potansiyel müşterilere ulaşmanın veya mevcut müşterilerle

Read More...

Paypal Yeni Güvenlik Özelliğini Etkinleştirdi

İki faktörlü kimlik doğrulamasını, oturum açmak için PayPal kullanıcısı olarak kullanan herkes, klasik SMS'i şimdiye kadar kullanmak zorunda kaldı.

Read More...

Yeni Xiaomi Mi Band 4 Hakkında Detaylar

Çinli Xiaomi şirketinin Mi Band 3'ü dünya çapında en başarılı spor izleyicilerinden biri ve hala birçok spor tutkunu listesinde

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu