Samsung, Galaxy S10 Serisini Koruyucu Jelatin ile Birlikte Alacaksınız!

In Abuk Sabuk Şeyler

Members’ın resmi sitesinde yayınlanan bildiriye göre, Galaxy S10 serisinin tamamı ekran koruyucusu fabrika çıkışlı olacak. Ekran koruyucusunun fabrika çıkışı ile beraber gelmesi Samsung tarihi için bir ilk olarak kayda geçecek.

Güney Kore teknoloji devi Samsung tarafından yayınlanmış olan habere göre, Galaxy S10 cihazlarının ekran koruyucusu ile birlikte gelmesinin nedenini şu şekilde açıkladı; Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus’taki ultrasonik parmak izi sensörünü tam işlevselliğiyle kullanmak ve ekran dayanıklılığıyla birlikte müşteri deneyimini iyileştirmek”

Yayınlamış olduğu haberin devamında ise, cihazın ekran koruyucusunu değiştirmek isterseniz Samsung markalı ürünleri kullanmanız tavsiyesinde bulunuluyor.  S10 lansmanı olmadan önce ortaya çıkan birtakım dedikodularda, ekran altında bulunan parmak izi sensörü cam ekran koruyucuyla çalışmadığı söylentileri vardı.

Şimdi ise tahmin edilene göre Samsung’un böyle bir girişimde bulunma amacı; kullanıcıların sonradan gelecek olan şikâyetlerinin önüne geçmek. Ekran koruyucu ile sensörü engellemesi, bloke etmesi üzerine çıkacak olan sorunlar için böyle bir önlem alınıldığı düşünülüyor. Samsung tarafından ilk kez çıkarılan fabrika çıkışlı ekran koruyucu bakalım gündemde ne kadar yerini alacak.

You may also read!

KOBİ’ler İçin En Önemli 4 Facebook İpucu

Facebook, yaklaşık 3.7 milyon aktif kullanıcısı olan en büyük sosyal ağdır. KOBİ'ler için potansiyel müşterilere ulaşmanın veya mevcut müşterilerle

Read More...

Paypal Yeni Güvenlik Özelliğini Etkinleştirdi

İki faktörlü kimlik doğrulamasını, oturum açmak için PayPal kullanıcısı olarak kullanan herkes, klasik SMS'i şimdiye kadar kullanmak zorunda kaldı.

Read More...

Yeni Xiaomi Mi Band 4 Hakkında Detaylar

Çinli Xiaomi şirketinin Mi Band 3'ü dünya çapında en başarılı spor izleyicilerinden biri ve hala birçok spor tutkunu listesinde

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu