Steam’de 149 TL Fiyatı olan Fast Dust oyunu, 32 TL’ye Düştü!

In Oyun

2018 yılının Ağustos ayında 149 TL fiyatıyla satışa çıkarılan Fast Dust, şimdi ise 32 TL’ye düşürüldü. Fast Dust oyunu bilgisayar oyuncularına farklı bir deneyim sunarak, aksiyon dolu bir yarış oyunu deneyimine sahip olabilirsiniz. İsteğe göre çok kişi olarak yani grup şeklinde ya da tek kişi olarak oynayabilirsiniz. Birçok kişi olarak oynanan oyun daha da heyecan katıyor.

Aynı zamanda 154 farklı sürücü, 70 ayrı pist ve 3 farklı harita ile geniş içeriğe sahiptir. Fast Dust oyununda isteğe göre heyecanlı yarışlara katılabilir ya da kariyer için basamakları çıkabilirsiniz.

6 farklı dil desteğine sahiplik yapan oyun, diğer oyunlara göre daha da farklı bir deneyim sunuyor. Tüm bu güzel içeriğe sahip olan oyunun fiyatının da fazla olması kullanıcılar tarafından tutulmadı. Durum bu şekilde olunca da 149 TL fiyata sahip olması Türk oyuncular için fazla ilgi görmedi.

Dün gece itibariyle oyunun fiyatında %70 indirim uygulanarak toplam 32 TL’ye düştü. Son olarak denemeden almak istemeyenler için de demo seçeneği eklemesi yapıldı. Yapılan bu büyük indirimi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

You may also read!

KOBİ’ler İçin En Önemli 4 Facebook İpucu

Facebook, yaklaşık 3.7 milyon aktif kullanıcısı olan en büyük sosyal ağdır. KOBİ'ler için potansiyel müşterilere ulaşmanın veya mevcut müşterilerle

Read More...

Paypal Yeni Güvenlik Özelliğini Etkinleştirdi

İki faktörlü kimlik doğrulamasını, oturum açmak için PayPal kullanıcısı olarak kullanan herkes, klasik SMS'i şimdiye kadar kullanmak zorunda kaldı.

Read More...

Yeni Xiaomi Mi Band 4 Hakkında Detaylar

Çinli Xiaomi şirketinin Mi Band 3'ü dünya çapında en başarılı spor izleyicilerinden biri ve hala birçok spor tutkunu listesinde

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu