Windows 10 Mayıs 2019 Güncelleştirmesi Geliyor

In Yazılım

2019 için, Microsoft, Windows 10 için iki büyük güncelleştirme yapmayı planlıyor. Sizler için Windows 10’un yeni güncellemeler hakkında bilgileri aktaracağız.

Windows 10, 2019’da da birçok yeni ürün alacak. Microsoft, biri ilkbaharda diğeri sonbaharda olmak üzere iki yeni sürüm yayınlamayı planlıyor. İlk güncelleme Windows 10 May 2019 Güncellemesi olarak adlandırılıyor. Resmi sürüm numarası “winver” komutunu gösterir, Windows 10 sürüm 1903’tür. Yapı numarası henüz kesin değil. Büyük olasılıkla Build 18362 olacak. Build 18362.x piyasaya sürülecek, ancak “x” muhtemelen resmi sürüm gününde keşfedilecek.

Windows 10 Güncelleme

Karanlık Mod Güncellemesi

Windows 10, macOS de ve birçok program karanlık kullanıcı arayüzünü yeniden oluşturuyor. Microsoft, 10 Mayıs 2019 tarihli güncelleştirmede Microsoft, karanlık optiği sevmeyenlerin de düşündüğünü ve yeni bir Işık Teması getirdiğini düşünüyor. Bu, Başlat menüsü, görev çubuğu, Bilgi Merkezi ve diğer temel öğeler gibi merkezi öğelere yansıyan genel olarak Windows görünümünü aydınlatır.

Ancak Işık Teması, göz için tek yenilik değil! Uzun süredir, Microsoft, Windows 10’da sürekli olarak Akıcı Tasarım Sistemine ayrı ayrı unsurlar ekledi. Yavaş yavaş, daha fazla yerde Windows 10’a çeşitli yeni optik efektler sunuluyor. Bu, belirli bölgeleri Bulanıklaştırma efekti ile bulanıklaştıran Akrilik içerir. Windows 10 Mayıs 2019 Güncelleştirmesi’nde, giriş ekranında görebilirsiniz.

You may also read!

KOBİ’ler İçin En Önemli 4 Facebook İpucu

Facebook, yaklaşık 3.7 milyon aktif kullanıcısı olan en büyük sosyal ağdır. KOBİ'ler için potansiyel müşterilere ulaşmanın veya mevcut müşterilerle

Read More...

Paypal Yeni Güvenlik Özelliğini Etkinleştirdi

İki faktörlü kimlik doğrulamasını, oturum açmak için PayPal kullanıcısı olarak kullanan herkes, klasik SMS'i şimdiye kadar kullanmak zorunda kaldı.

Read More...

Yeni Xiaomi Mi Band 4 Hakkında Detaylar

Çinli Xiaomi şirketinin Mi Band 3'ü dünya çapında en başarılı spor izleyicilerinden biri ve hala birçok spor tutkunu listesinde

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu